Жінка вишиває бісером, аби врятувати життя онукові

10:14 23 Березня 2017

Жінка вишиває бісером, аби врятувати життя онукові

Жителька Івано-Франківська вишиває картини бісером, аби допомогти восьмирічному внукові, який страждає на ДЦП, мікроцефалію та епілепсію.

Про це кореспонденту Волонтерської хвилі повідомила матір хворого хлопчика Світлана Шищук.

«Картини  вишиті чеським бісером. Продаю по 550 гривень . Зібрані кошти підуть на лікування синові. Син повністю лежачий , не сидить ,не тримає голову , не повзає. В нього тяжка ступінь діагнозів і наші українські лікарі не можуть нам допомогти в лікуванні . Син півтора року тому помирав . Тоді ми з Божою допомогою і завдяки добрим людям поїхали на лікування за кордон. З’явилася надія на те, що дитина може жити», – розповіла вона.

За словами жінки, вишиті картини вона пересилає «Новою поштою». Доставку оплачує покупець.

«Дорогенькі мої прошу допомоги якщо хтось може допомогти матеріально . Ми дуже надіємось на Вас . Завдяки добрим людям у мого сина буде шанс на життя . Сергійко дуже старається . Зараз починає стояти на ножках по пару хвилин. Він почав після лікування повертатись на лівий бік ,краще ковтає і краще дихає. . Але без лікування він може померти», – констатувала Світлана Шищук.

Жінка зазначає, що на лікування залишилося зібрати понад тисячу євро до 5 травня 1200 євро. Кошти можна переказувати на картку «Приватбанку» 5168 7553 7081 1735 Шищук Світлана Володимирівна.

Аби замовити картину, жінці можна написати на її сторінку у соцмережі «Facebook».

Волонтерська хвиля