Завтра у Львові молитимуться за медиків, які загинули на Донбасі

20:12 8 Лютого 2017

Завтра у Львові молитимуться за медиків, які загинули на Донбасі

9 лютого о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові відбудеться поминальне Богослужіння за  Героїв України, які два роки тому загинули на Донбасі, –  Дмитра Лагунова, Василя Задорожного, Максима Овчарука, Тараса Кончевича.

Герої були військовими окремої медичної роти імені Пирогова Національної гвардії України, пише Капеланство.info

До того, як вступити до лав Нацгвардії, Дмитро Лагунов, Василь Задорожний та Максим Овчарук були активістами ГО «Рабів до раю не пускають», брали участь у Революції гідності, були волонтерами, які допомагали українським військовим. Згодом Герої пішли добровольцями на фронт, а після цього вступили в Нацгвардію.

Як відомо, 9 лютого 2015 р. бригада медиків медичної роти ПКТрУ НГУ виїхала з міста Артемівська (Донецька область) у бік Дебальцевого назустріч медичному екіпажу ЗСУ, з яким зник зв’язок. Біля с. Логвинове в Артемівському районі джип підірвався на фугасі.

Усіх загиблих Героїв за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указами Президента України нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня, відзнакою «Народний Герой України», а також ушанували пам’ятним нагрудним знаком «Медична рота» (посмертно).

Після поминального Богослужіння відбудеться молитва на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища, де поховано Героїв.

Фото: соцмережі

Волонтерська хвиля