Завтра атовці пікетуватимуть Франківський суд Львова

15:26 17 Липня 2017

Завтра атовці пікетуватимуть Франківський суд Львова

Завтра, 18 липня, о 10:00 під Франківським районним судом Львова на вул. Чупринки, 69 відбудеться акція протесту.

«Учасники АТО організують «вибивання» корупції з судді. Це буде перша з цілої низки акцій новоствореного громадського руху «СТОП корупції в судах!», – йдеться у повідомленні організаторів.

«Будь-які спроби боротися із корупцією не мають ніякого сенсу, якщо остання інстанція – суд – відпускає зловмисників за долар! Будь-які напрацювання правоохоронців та активістів – беззмістовні, якщо негідники в мантіях торгують правосуддям. Хабарі, конфлікт інтересів, суддівські клани, навмисні затягування справ, замовні рішення – це не весь список того, чим грішать наші судді.

Слуги Феміди і все їхнє майно – недоторкані пожиттєво! Це означає, що продажний чи недобросовісний суддя отримає по заслугах хіба що на небі. Суддівство – чи не найприбутковіший бізнес в нашій країні. Без погодження Верховної ради України – суддя – всесильна особа, яка стоїть вище над законодавчою та виконавчою гілками влади. Жоден громадянин не може бути певен, що завтра його не кинуть за грати, аби звести рахунки.

Ми обурені й розлючені. Заради чого ми ризикували своїм життям і здоров’ям на війні з окупантом? У час, коли наші бійці гинуть на Сході за цілісність України, тут у тилах процвітає суддівське свавілля і хабарництво», – кажуть атовці.

Учасники АТО створюють Рух «СТОП корупції в судах»! Вони розпочинають акції протесту і вимагають очистити судову систему України.

Фото: UAinfo

Волонтерська хвиля