Загиблого бійця Володимира Андрешківа поховають у суботу на Львівщині

08:12 23 Грудня 2016

Загиблого бійця Володимира Андрешківа поховають у суботу на Львівщині

Загиблого під Світлодарською дугою бійця з Жидачівського району Львівщини Володимира Андрешківа поховають у суботу, 24 грудня у рідних Бортниках.

Як повідомляють у Ходорівській міській раді Прощання відбудеться у його рідному селі селі Бортники Жидачівського району за адресою вул. Франка, 25. Парастас відбудеться 23 грудня о 18:00. Похорон – 24 грудня о 12:30.

За розпорядженням міського голови Ходорова 22, 23, 24 грудня оголошено днями скорботи у Ходорівській об’єднаній територіальній громаді.

Вчора, 22 грудня, вдень із Володимиром Андрешківим попрощалися на Майдані незалежності у Києві. А ввечері – у Львові.

«Сьогодні здійснив свою останню прогулянку проспектом Свободи у Львові боєць 25-го Батальйону «Київська Русь» Володимир Андрешків, позивний»»Жара». У бусику з надписом «груз 200». Він загинув 19 грудня під час боїв на на Світлодарській дузі. За труною з тілом йшли його побратими, волонтери і небайдужі львів’яни», – повідомила журналіст Маріанна Попович.

За її словами Володимир Андрешків – з перших днів на війні. Тиждень тому він знову уклав контракт. У бійця залишилося четверо діточок. Це Різдво та всі наступні їм доведеться зустрічати без тата.

Нагадаємо, що Володимир Андрешків загинув  в одному з боїв на Світлодарській дузі. Українські бійці, які тримали оборону біля окупованого Дебальцевого, відбили масовану атаку бойовиків й зайняли позиції бойовиків, аби не зазнати більших втрат.

Фото: Олег Богачук та Маріанна Попович

Волонтерська хвиля