Волонтери презентуватимуть на Форумі видавців фільм та книгу

18:19 13 Вересня 2016

Волонтери презентуватимуть на Форумі видавців фільм та книгу

У рамках 23-го Форуму Видавців у Львові волонтери благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО» перезентуватимуть книгу про війну та фільм про волонтерів. Презентації відбудуться під час патріотичної акції «Долучайся до перемоги!».

«Під час заходів, які відбуватимуться 15-18 серпня ми плануємо зібрати книги сучасних українських авторів для наших захисників на сході, аби урізноманітнити їхній побут на фронті та підняти бойовоий дух», – розповідає координатор акції Анастасія Горова. – «Ми також збиратимемо дитячі книжки, аби згодом спільно військовими передати їх дітлахам у рамках нашої акції Гуманітарна ініціатива «Війна стосується кожного», яка діє на постійній основі. Зробивши благодійний внесок, відвідувачі зможуть придбати придбати книги, картини, горнятка, прикраси ручної роботи. Так, зокрема, на нашому благодійному ярмарк можна придбати книгу нашого волонтера Юрія Скобала «Війна не поставила нас на коліна!», де зібрано спогади учасників бойових дій та волонтерів». У збірці описано події під Зеленопіллям та Іловайськом, у Луганському та Донецькому аеропортах, Маріуполем, Дебальцевим, Щастям, Слов’янськом, Станицею Луганською, Мар’їнкою, Пісками, Авдіївкою…».

Водночас, в рамках книжкового форуму відбудуться презентації волонтерських проектів благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО». Спершу, 15 вересня, о 18.00 пройде презентація книги Юрія Скобала «Війна не поставила нас на коліна!». А 16 вересня о 19.00 відбудеться презентація документального фільму волонтера Володимира Местини «Хто, як не ми?». в якому мова підепро бойових волонтерів. Обидва заходи відбудуться у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1). Намет благодійної організації під номером 143 буде розміщено у подвір’ї Палацу Потоцьких.

Аби отримати детальнішу інформацію про патріотичну акцію «Долучайся до перемоги!», можна звернутися до координаторів заходів: Анастасія Горова (068) 919-59-56, Сергій Глотов (098) 361-90-73.

Волонтерська хвиля Фотоколаж: благодійний фонд “Народна підтримка воїнів АТО”