Воїни АТО успішно контратакували бойовиків поблизу Жолобка

14:07 8 Червня 2017

Воїни АТО успішно контратакували бойовиків поблизу Жолобка

Нещодавно бійці АТО просунулися на 1,5 кілометра вперед у районі Бахмутської траси, яка є стратегічною та сполучає Луганськ з контрольованою силами АТО частиною області. У відповідь бойовики здійснили спробу вибити українських військовослужбовців із зайнятої території.

Про це повідомляє 24 канал.

Контратака бойовиків не вдалася. Натомість українським бійцям вдалося не тільки відбити наступ ворога, але й перейти в контрнаступ, зайнявши першу лінію оборони противника в районі населеного пункту Жолобок. Наразі Жолобок фактично оточений бійцями ЗСУ.

Варто відзначити, що всі операції ЗСУ поблизу Бахмутської траси не суперечать Мінським домовленостям, оскільки територія, на якій проходять військові дії, згідно з цими домовленостями має перебувати під контролем України.

Вчора терористи здійснювали артилерійські обстріли в районі Кіровська і Стаханова. Вогневе протистояння почалося десь о 10:30. Бойовики вели вогонь в основному у напрямку н. п. Жолобок. У свою чергу ЗСУ були змушені відкрити вогонь, щоб подавити вогневі позиції бойовиків.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», вчора близько 17-ї години бойовики здійснювали передислокацію живої сили та техніки з боку Луганська і Стаханова, щоби не дати силам АТО закріпити свій тактичний успіх.

В одній з найгарячіших точок на луганському напрямку силам АТО протистоїть колишня так звана бригада «Привид» вбитого бойовика Олексія Мозгового. Бойовики деморалізовані й уже давно не є концентрованою військовою одиницею, якою була раніше. Залишки угруповання «Привида» лише можна назвати бригадою. За чисельністю особового складу це швидше за все рота.

Фото: Bigmir.net

Волонтерська хвиля