Волонтери закликають допомогти малюку із аномалією сечового міхура

17:23 8 Червня 2017

Волонтери закликають допомогти малюку із аномалією сечового міхура

На операцію для хлопчика із екстрофією сечового міхура потрібно зібрати ще понад 82 тисячі гривень.

Марія та Віктор Лазоришини мріяли про двох дітей: хлопчика й дівчинку. Так у родині з’явилися Давид і Полінка. Але старшенький так просив братика, що батьки зважилися на третю дитину. УЗД не показувало жодних аномалій. Тому коли почалися перейми, тато з мамою відчули тільки радісне хвилювання. Віктор приймав пологи. Він і побачив першим, що з малюком щось не так. Лікарі пояснили: у Захарчика вада розвитку, екстрофія сечового міхура. У малюка отвір у черевній стінці, через який видно органи малого тазу.

У Дніпровському Центрі матері та дитини ім. Руднєва батькам запропонували провести операцію з пластики сечового міхура, яка мала закрити рану. Захара прооперували, коли йому було 2 тижні, але безрезультатно. Свищ залишився. 2 тижні в реанімації, місяць у дитячому відділенні – малюкові потрібно дуже багато ліків, і батькам довелося просити про допомогу небайдужих людей у соцмережах. Там іх і знайшла мама Олі Силантьєвої – дівчинки з Кам’янського, яка перенесла 4 невдалі операції в Україні. Згодом для Олі було зібрано кошти на лікування в спеціалізованій клініці в Сербії. Й тільки робота тамтешніх хірургів вирішила проблему дитини. Ті ж сербські лікарі допомогли іншому нашому підопічному Михайлику Підгорному (після 5 невдалих операцій в Дніпрі!).

Проблема навіть не в тому, що українські хірурги не мають достатньої кваліфікації. А в тому, що батьків не попереджають про низьку ймовірність успішного результату. Мама й тато Захарчика вчасно дізналися, де лікувати сина. Тепер на черзі збір коштів. Операція обійдеться в 287 000 грн. Це невисока ціна за здорове життя для дитини. Проте, таких грошей у багатодітній сім’ї немає.

За Захарчика дуже переживає його восьмирічний братик. Між ними встановився дивовижний зв’язок. Давид із задоволенням грає з малюком і доглядає за ним, а Захар із народження впізнає й реагує на голос Давида. Він, як і батьки, мріє побачити братика здоровим. А волонтери просять всіх, у кого є можливість, зробити внесок у збір на лікування Захарчика! Наразі залишилося зібрати понад 82 тисячі гривень.

Допомогти можна, перейшовши за посиланням.

Фото: радіо СОКАЛЬ

Волонтерська хвиля