Волонтери відвідали в шпиталі «кіборга» Тараса Колодія

12:42 21 Січня 2017

Волонтери відвідали в шпиталі «кіборга» Тараса Колодія

У День пам’яті захисників Донецького аеропорту львівський журналіст та волонтер Микола Савельєв разом з вихованцями Винниківської школи-інтернату відвідали у львівському військовому шпиталі «кіборга» Тараса Колодія, якого майже два роки утримували в полоні окупантів.

Про це він повідомив на своїй сторінці у «Facebook».

За його словами «кіборг» вже почувається краще, ніж у перші дні звільнення з полону.

«В День памяті захисників Донецького аеропорту відвідали разом з школярами з Винниківської школи – інтернату в госпіталі Тараса Колодія – «кіборга», якого майже після двох років полону в підвалах і камерах ДНР нещодавно звільнили (до речі, без допомоги нардепа Савченко). .У нього вже зникла настороженість в очах, яка була в перші дні на волі. Відкрита посмішка. Худенький, простий, хороший і скромний хлопчисько, який пережив більше від підозріло широко розпіарених «борців».

Микола Савельєв подарував Тарасу Колодію ремінь з литою куплею, на якій викарбувано тризуб. «Кіборг» дуже втішився подарунку.

Як повідомлялося раніше, бійця 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, львів’янина Тараса Колодія звільнили з полону бойовиків у грудні минулого року. Український боєць, який захищав Донецький аеропорт, перебував у полоні окупантів понад 650 днів.

Волонтерська хвиля