Волонтери просять допомогти морпіху, пораненому на Донбасі

17:21 25 Травня 2017

Волонтери просять допомогти морпіху, пораненому на Донбасі

Волонтери просять допомоги для морпіха, котрий отримав осколково-мінне поранення черепа у зоні АТО, повідомляє 24 канал.

Молодий морпіх Антон Іваненко виріс в Уфі (Росія), а відтак переїхав в Україну. З початку війни займався волонтерством. Потім пішов воювати добровольцем, а відтак перевівся на контрактну службу.

У грудні 2016 року потрапив під обстріл в Широкино, де отримав осколково-мінне поранення черепа. Поранення виявилося складним і неприємним – з проникненням осколків в головний мозок і травмою очного яблука з випаданням оболонки. Таке вимагає не однієї операції. У кінці квітня йому зробили чергову операцію, яка тривала близько чотирьох годин. Лікарі вилучили кісткові осколки та поставили титанову пластину. Зараз бійця чекає тривала реабілітація, а надалі – ряд операцій по видаленню очного яблука і протезуванню. Свої засоби поступово вичерпалися. Тому потрібна допомога.

При цьому сам Антон – рішуче проти публічного збору коштів. Він побоюється, що інформація про отриману травму дійде до його матері. А для нього принципово важливо, щоб вона про того, що вона не дізналася. Мама нещодавно перенесла інсульт і їй важливо не зашкодити. Так що по допомогу зі збором коштів волонтери звернулися, фактично, на свій страх і ризик.

Допомогти можна, переказавши кошти на картку допомоги «Приватбанку» 5168 7553 5279 5740 (Кобзар Олена Вікторівна).

Фото: 24 канал

Волонтерська хвиля