В Україні затримано вірного друга «Мотороли»

14:17 10 Липня 2017

В Україні затримано вірного друга «Мотороли»

Українські прикордонники спільно із працівниками СБУ затримали друга відомих проросійських бойовиків «Гіві» та «Мотороли».

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

Затримання відбулося ще на початку червня.

«Близько опівночі на виїзд з України прибув громадянин України Валерій Войтенко, 54 року народження, який пред’явив для контролю загальногромадський паспорт громадянина України.
Під час контролю другої лінії у старшого зміни прикордонних нарядів виникли сумніви щодо мети поїздки даного громадянина (він надав телеграму з ПМР про тяжкий стан здоров’я його матері та плутався з даними свого паспорта)», – розповів він.

Чоловікові запропонували показати вміст карманів та багажу. Дещо пручаючись останній таки дістав з кишень мобільний телефон (слайдер) на якому знаходились фото з сепаратистських мітингів, гроші, автобусні квитки.

В результаті детального огляду речей підозрілого у його куртці було виявлено внутрішня потайну кишеню, з якої було вилучено аркуш паперу з установчими даними та телефонами перших осіб ПМР та людей з РФ, орден «Червона зірка», смартфон, флеш-носії інформації (на них виявлені фотографії затриманого з терористами «Моторола», «Гіві», Захарченко, відео обстрілів української території; агітаційні матеріали «ДНР» та «ЛНР», фото з місць бойових дій з Дебальцево, Донецького аеропорту, Горлівки, Сніжного, Іловайську; документи службової документації за його підписом; методичні матеріали щодо проведення розвідувально-диверсійних заходів та багато іншої цікавої інформації).

В подальшому вдалося встановити і справжню особу затриманого. Ним виявився полковник РФ Гратов Валерій 52 року народження, якого російські спецслужби планували зробити «заступником міністра держбезпеки ПМР».

Фото: соцмережі

Волонтерська хвиля