В рамках акції «Військове таксі» багатодітна мама пожертвувала 10 тисяч гривень

10:24 9 Листопада 2016

В рамках акції «Військове таксі» багатодітна мама пожертвувала 10 тисяч гривень

Під час акції «Військове таксі» у Києві десантнику з 95-ї бригади позивним «Жора», який обороняв Донецький аеропорт, одна багатодітна мама передала 10 тисяч гривень у скарбничку на придбання автомобіля для бійців на передовій.

Як повідомляють на своїй сторінці у «Facebook», жінка передала кошти, коли  на її прохання забрав зі школи дитину.

Лише за три вересневі дні акції у Києві було виконано 536 замовлень з тегом #Wartaxi, з яких 320 було виконано волонтерами та сервісом «Уклон» на загальну суму понад 30 тисяч гривень. Ще 55 тисяч 391 гривню пасажири передали понад суму замволень. Всього під час акції було зібрано 85 тисяч 812 гривень.

«Ці гроші перетворились на «Mitsubishi Pajero Sport», що перед відправкою у 30-ту окрему механізовану бригаду взяв участь у львівській акції «War Taxi» у жовтні. Завдяки львів’янам для 24-ї окремої механізованої бригади вже придбано придбано «Nissan Patrol». Наразі «Nissan» проходить фарбувальні процедури і готується до наступної акції WarTaxi, що пройде найближчим часом», – розповідають волонтери.

Організатори повідомляють, що у грудні за проханням пасажирів, які не встигли прийняти участь в акції, вона пройде на біс у Києві та Львові.

Волонтерська хвиля  Фото: dailylviv.com