В МВС ліквідовано диспропорцію у виплаті прикордонникам коштів за участь в АТО

15:53 20 Червня 2017

В МВС ліквідовано диспропорцію у виплаті прикордонникам коштів за участь в АТО

За дорученням Президента України Міністерством внутрішніх справ України та Адміністрацією Державної прикордонної служби проведено роботу щодо збільшення рівня грошового забезпечення прикордонникам, які виконують завдання в зоні антитерористичної операції.

Про це повідомив прес-секретар Голови державної прикордонної служби Олег Слободян на своїй сторінці у «Facebook».

«Таким чином сьогодні ліквідовано диспропорцію у виплаті коштів за участь в АТО між військовослужбовцями ЗС України та Держприкордонслужби, яка існувала впродовж кількох місяців», – написав він.

Наказом Міністерством внутрішніх справ України внесено Зміни до Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Державної прикордонної служби України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду. Документ передбачає збільшення діючих розмірів винагороди, починаючи з 1 квітня цього року.

«Тепер прикордонники, які перебувають на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону отримуватимуть до 7500 гривень, а в інших місцях дислокації в межах визначеного району воєнного конфлікту до 3500 гривень», = повідомив він.

За його словами, для реалізації норм наказу Адміністрація Держприкордонслужби вже профінансувала органи охорони державного кордону Східного регіонального управління для здійснення доплати винагороди за квітень та травень 2017 року. Нині належні суми винагороди військовослужбовцям вже виплачено.

Фото112 Україна

Волонтерська хвиля