У вихідні львівські байкери збиратимуть кошти для лікування дітей

17:14 23 Травня 2017

У вихідні львівські байкери збиратимуть кошти для лікування дітей

Цієї неділі біля львівського театру опери та балету байкери проведуть акцію «Коло благодійності», аби підтримати дітей, яким потрібні кошти на лікування, повідомляє Leopolis.news.

Організаторами «Кола благодійності» є «Lions MC Ukraine moto club», один із найбільших байкерських клубів у Західній Україні, та Благодійний фонд «Я не один».

Байкери збиратимуть кошти для дітей

Лікар та учасник клубу «Lions MC Ukraine moto club» Вальдемар Надіжко розповів, що акція триватиме з 14:00 до 18:00 на площі перед Львівським оперним театром. Її мета – зібрати кошти для проведення необхідних оперативних втручань дітям з малозабезпечених сімей та дітям-сиротам.

«На площі перед театром стоятиме скринька, в яку люди зможуть кидати гроші. Кожен, хто долучиться до збору коштів, має право проїхатися з байкером по символічному колу благодійності за маршрутом: площа перед Оперним театром – пр. Свободи – пл. Міцкевича – пр. Свободи – площа перед Оперним театром. Акція має два завдання – зібрати кошти для дітей, а також привернути увагу до проблеми лікування дітей, особливо з малозабезпечених сімей», – наголосив Вальдемар Надіжко.

Представник Благодійного фонду «Я не один», лікар-хірург Андрій Дворакевич зазначив, що байкери збирають гроші для дітей уперше, однак ця акція може стати традиційною. Також лікар розповів, що зібрані кошти використають для проведення операцій дітям в Україні.

«Специфіка роботи нашого фонду в тому, що ми не надаємо адресну допомогу. Тобто не збираємо кошти якійсь конкретній дитині, а запрошуємо в Україну спеціалістів з-за кордону, щоб вони проводили тут операції. Завдяки цьому ми можемо провести відразу кілька оперативних втручань за певну суму», – розповів Андрій Дворакевич.

Організатори також повідомили, що партнером «Кола благодійності» є Gastroli.ua, де можна придбати сертифікат на суму від ста гривень і в такий спосіб долучитися до акції.

Фото: соцмережі

Волонтерська хвиля