У п’ятницю львівських атовців безкоштовно консультуватимуть з юридичних питань

13:47 29 Березня 2017

У п’ятницю львівських атовців безкоштовно консультуватимуть з юридичних питань

31 березня 2017 року відбудеться правопросвітницька акція «День учасника АТО» для українських бійців – учасників антитерористичної операції на сході України, та осіб, які звернулися для отримання статусу учасника АТО.

Про це Волонтерській хвилі повідомив організатор акції – Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

31 березня одночасно в місцевих центрах та в усіх бюро правової допомоги на Львівщині відбудеться консультування учасників АТО та членів їх сімей фахівцями місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з друзями-партнерами.

Партнерами акції є Центр по наданню допомоги учасникам АТО Львівської обласної державної адміністрації; Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій; громадська організація «Центр правових та політичних досліджень «СІМ»; Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО; Львівський обласний військовий комісаріат; Громадська спiлка «Всеукраїнське об’єднання учасникiв АТО «УКРАЇНЦI – РАЗОМ!»; Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області; Головне територіальне управління юстиції у Львівській області; Львівський обласний центр зайнятості; Департамент соціального захисту населення ЛОДА.

За словами організаторів, учасники АТО та члени їх сімей зможуть отримати в бюро правової допомоги вичерпну інформацію не тільки з правових, а й з будь-яких інших питань, які виникають у повсякденному житті.

Крім консультацій заплановано проведення круглих столів, конференцій, інформаційних сесій, вуличних навчань та інше.

Консультування відбудеться у приміщеннях місцевих центрів та бюро правової допомоги.
Детальна інформація про спільний захід розміщена на сторінках Фейсбуку місцевих центрів.
Адреси та контактні телефони місцевих центрів та бюро правової допомоги за посиланням.

Фото: ваш-адвокат.kiev.ua

Волонтерська хвиля