У місті Лева презентуватимуть «Розмову з «ватником»

11:28 13 Травня 2017

У місті Лева презентуватимуть «Розмову з «ватником»

 18 травня у книгарні «Є» відбудеться презентація книжки «Розмова з «ватником» й автограф-сесія її автора Олега Панфілова.

Про це повідомляє прес-служба книгарні.

«У цьому виданні, що є продовженням книжки «Антирадянські історії», професор Державного університету Ілії (Грузія), публіцист Олег Панфілов продовжує пояснювати сучасний феномен – появу й існування на одній сьомій частині земної поверхні території держави Росії, в якій брехня є державною політикою, а вигадану історію видають як реальну. Зокрема, Панфілов розглядає формування унікальної істоти – «ватника» – носія «ватної ідеології», – йдеться в повідомленні.

Автор розповідає про цю ідеологію, що складається з культу особи, цензури і пропаганди, впевненості у «великодержав’ї» та «непереможності». Ця книжка також і про події новітньої історії в Грузії, Україні, а тепер у Сирії, що стали можливими внаслідок великої політичної гри, яка вибудовується на ще одній рисі «ватника» – імперськості його мислення.

Довідково

Олег Панфілов – професор Державного університету Ілії. У 2009–2012 роках – ведучий програм телеканалу «ПІК». Коментатор української служби «Радіо Свобода», лауреат гран-прі Міжнародного кінофестивалю «Образ віри» (1993), нагороджений призом «За свободу преси» Information Safety and Freedom, ISF (2009), кавалер грузинського ордену Честі (2013). Автор й упорядник 35 книжок, виданих у різних країнах, автор сценаріїв 8 фільмів, близько 4000 статей, опублікованих у різних країнах.

Leopolis.news