У Львові волонтери демонструватимуть фільм про українських героїв

08:02 29 Травня 2017

У Львові волонтери демонструватимуть фільм про українських героїв

2 червня о 18.00 у Львові (вул. Коперника, 40-а) відбудеться презентація документального фільму Володимира Местини #БЛІНДАЖИЗНЬ,  у якому бійці з різних куточків України розповідають про війну та життя на фронті.

Про це журналісту Волонтерської хвилі повідомила волонтер благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО» Анастасія Горова.

«Серед героїв – і кадрові військові, і мобілізовані, і добровольці. Їхні історії були записані на різних ділянках передової у 2015-2017 роках під час волонтерських поїздок. Від самих бійців ми дізнаємося, як вони облаштовують свій побут на фронті, чим займаються,» – розповіла волонтерка.

Стрічку знято за підтримки Благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО» та медіа-ресурсу www.informator.media. Автор фільму – військовий волонтер і документаліст Володимир Местина родом з Луганська, в минулому активіст Луганського Євромайдану,а  нині – волонтер БФ «Народна підтримка воїнів АТО».

За словам Анастасії у прем’єрі візьмуть участь демобілізовані та діючі військовослужбовці, а також представники різних громадських організацій. Окрім фільму буде презентовано поточний проект, над яким працюють волонтери фонду – проект, присвячений героїчній обороні Луганського аеропорту у квітні-серпні 2014 року.

«Запрошуємо усіх бажаючих завітати на нашу зустріч, під час якої можна буде поспілкуватися з військовими та волонтерами і провести час у теплій волонтерській атмосфері,» – повідомила Горова.

Детальніше про проект можна дізнатися за посиланням.

Юрко СКОБАЛО, Волонтерська хвиля