У Львові відбудеться благодійний концерт на підтримку дитячої кардіології

12:42 13 Червня 2017

У Львові відбудеться благодійний концерт на підтримку дитячої кардіології

У п’ятницю, 16 червня,  у Львівській філармонії відбудеться благодійний концерт Оксани Кровицької, повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Оперна діва зачаровуватиме слухачів своїм сопрано разом із Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під диригуванням Тараса Криси.

Кошти виручені під час концерту передадуть для купівлі портативного ультразвукового апарату  VIVID   I ,  eneral Electric   Healthcare   для дитячої кардіології у Львові.

Довідка. З 1993 року Оксана Кровицька здобувала своїм сопрано визнання у публіки США. Спочатку співачка підкорила Нью-Йорк, потім – оперні театри Флориди, Сан-Франциско, Палм-Біч, Монте-Карло та інші найяскравіші концертні зали Америки.

Серед найкращих ролей Оксани Кровицької – Мюзетта і Мімі з «Богеми», Віолетта з «Травіати», Чіо-Чіо-сан з «Мадам Баттерфляй», про яку у New York times написав: « Cаме така Баттерфляй, яку хотів Пуччіні».

Гастрольна мапа оперної зірки не обмежується США. Вона виступала в Мексиці та Чилі, в Європі, зокрема, в Німеччині та Італії. Була удостоєна найвищої для вокалістів американської нагороди — «Diva Award».

Фото: День за днем

Волонтерська хвиля