У Львові розпочалася благодійна виставка-аукціон «Для бійців від митців»

08:09 14 Грудня 2016

У Львові розпочалася благодійна виставка-аукціон «Для бійців від митців»

З 13 по 18 грудня, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) триває благодійна виставка-аукціон «Для бійців від митців», метою якої є збір коштів на придбання оптичного обладнання для бійців Добровольчого українського корпусу Правого сектору.

Про це повідомляє Капеланство.info.

На виставці будуть представлені ікони, живопис, графіка, перетворені на предмети мистецтва гільзи та відстріляні гранатомети, Участь у виставці візьмуть більше 40 митців зі Львова та Києва. Метою проведення виставки і тихого аукціону є надання можливості небайдужим громадянам долучитися до визвольної боротьби. На зібрані кошти планується придбати тепловізор, різне оптичне обладнання та інше необхідне спорядження для бійців 1-ої окремої штурмової роти ДУК ПС.

Організатори: Василь Бойко, Олексій Чередніченко, Андрій Ковальчук, Колодка Сергій, Лев Скоп, волонтерське об’єднання «Добровольчий Тил».
Співорганізатори: Львівський Палац Мистецтв, Українська Спілка Іконописців, Іконописне Об’єднання в ім’я св.Кипріяна, ГО «Правий сектор», ЛНАМ кафедра сакрального мистецтва, іконописна майстерня «На Свято Юрській горі».

Інформаційний спонсор – Всеукраїнське інформаційне агентство «Медіастар».

Детальніше за тел.: 0671176650

Волонтерська хвиля