У Львові проведуть благодійну виставку «Для бійців від митців»

09:49 22 Листопада 2016

У Львові проведуть благодійну виставку «Для бійців від митців»

Митці Львова проведуть благодійну виставку під назвою «Для бійців від митців», під час якої мають намір зібрати кошти на оптичне обладнання бійцям Добровольчого українського корпусу «Правого сектору»,повідомляє Mediastar.

Усі запропоновані художні твори можна буде придбати на тихому аукціоні, який відбуватиметься під час виставки. Відтак виручені кошти будуть скеровані на закупівлю оптичного обладнання: тепловізор «Quantum XQ50 Thermal Scope», далекозорої труби «Yukon 6-100×100» зі штативом, лазерного дальноміра «Leica rangemaster crf 1600-b».

«Митці хочуть вкотре нагадати про потребу переосмислити ситуацію, що склалася на фронті: звернути увагу на те, що АТО давно перетворилася на справжню війну. І нехай інші витрачають кошти на смаколики у кав’ярнях, митці готові поділитися тим, що творять і в що вкладають свою душу – свої художні твори. Адже їх цінність в рази перевищує будь-яке бажання плотської втіхи. А сьогодні, коли ці твори мистецтва можна придбати, виручені кошти дадуть шанс на життя ще не одному солдатові. І ще не одна мати отримає листа від свого сина, а не труну і біль. Митці вірять, що перемога близька і об’єднуються заради тих, хто боронить нашу країну на Сході. Бо ми – єдині!» – повідомляють організатори.

Відкриття виставки відбудеться 13 грудня 2016 року о 16 годині у Львівському палаці мистецтв. Її організовують Василь Бойко, Олексій Чередніченко, Колодка Сергій, Лев Скоп та Андрій Ковальчук. Серед співорганізаторів Львівський Палац Мистецтв, Українська Спілка Іконописців, Іконописне Об’єднання в ім’я св.Кипріяна» ДУК «Правий сектор», ЛНАМ кафедра сакрального мистецтва та іконописна майстерня «На Свято Юрській горі». Інформаційний спонсор: інформаційне агентство «Медіастар».

З авторами п’ятьох найдорожчих лотів будуть надруковані інтерв’ю. Автор художнього твору, який отримає найбільше глядацьких симпатій, незалежно від того, чи було його реалізовано на тихому аукціоні, буде надано інформаційну підтримку власної творчої діяльності від інформаційного агентства «Медіастар» на наступних півроку.

Довідкова інформація для майбутніх учасників:

Зображення творів, які митці бажають представити на виставку, можна надіслати на електронну адресу leshac@ukr.net. До електронного листа має бути прикріплений текстовий файл з інформацією про надані твори. Для представлення художніх творів для відбору необхідно надати наступні дані: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю, без скорочень); рік народження, місто проживання; номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, назва та рік створення роботи, матеріал, техніку, розміри роботи. Для запобігання помилок інформацію необхідно надавати українською мовою. Усі художні твори, що є іконами чи картинами, повинні мати засоби кріплення, аби їх можна було розвісити. Бажано, аби картини мали рами. Усі художні твори повинні бути підписані автором. Про результати відбору за електронними зображеннями учасники виставки можуть дізнатися після 5 грудня 2016 року за телефоном 0671176650. Відібрані твори для експонування на виставці мають бути доставлені до майстерні “На Свято Юрській горі”(м. Львів, площа св. Юра 5) не пізніше 9 грудня 2016 року. Телефон для довідок: 0671176650.

Фото: People’s Project.com

Волонтерська хвиля