У Львові презентуватимуть книгу польської журналістки про Майдан та війну

14:02 28 Березня 2017

У Львові презентуватимуть книгу польської журналістки про Майдан та війну

У четвер, 30 березня, о 16:30 у виставковому залі Львівського музею історії релігії (Львів, пл.Музейна, 1) відбудеться презентація книги репортажів відомої польської журналістки українського походження Марії Степан «Człowiek to człowiek, a śmierć to śmierć».

Про це Leopolis.news повідомили у музеї.

Марія Степан працює на польському громадському телеканалі TVР. За свої сюжети про життя поляків поза Польщею цього року отримала престижну телевізійну премію імені Мачея Плажинського. Вона  була у центрі найважливіших подій революції гідності та в епіцентрі бойових дій АТО. У Києві, Краматорську, на місці  аварії збитого малайзійського Boeing під Донецьком, в Криму, на полігоні поблизу Львова, і на лінії фронту в Маріуполі.

«Людина є людина, і смерть є смерть – це книга репортажів з України, написана, зокрема, з розповідей безпосередніх учасників подій. Книга, яка вийшла у світ у лютому 2016 року стала зверненням до світової спільноти не забувати про країну, в якій триває війна, адже війна є ближче, ніж думає Європа», – йдеться в анонсі презентації.

Під час презентації можна буде придбати книгу.

Leopolis.news