У Львові попрощалися з десантником, який загинув ще 2014 року (ФОТО)

14:10 28 Вересня 2016

У Львові попрощалися з десантником, який загинув ще 2014 року (ФОТО)

Сьогодні у Львові відбулося прощання з 19-річним Миколою Кльобом – українським захисником, бійцем І батальйону 80-ї окремої високо-мобільної десантної бригади, якій віддав життя, захищаючи Батьківщину в зоні АТО.

Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міноборони України.

Ще 8 березня 2014 року Микола разом з іншими десантниками вирушив на Донбас захищати державу. Разом зі своїм підрозділом він серед перших пішов на розблокування Луганського аеропорту, де стояла основна частина особового складу 80 окремої аеромобільної бригади. Під час маршу хлопці потрапили в засідку. В бронетранспортер, за кермом якого був Микола, потрапила ворожа граната – машина загорілася.

Завдяки діям цього мужнього хлопця, тоді вдалося врятувати всіх, хто їхав цією машиною. Після того як хлопці пробили «коридор» крізь оточення і зайшли на територію аеропорту, йому довірили іншу машину. Микола Кльоб загинув, прикриваючи вихід своїх побратимів з пекельного оточення.

a-2

Зі своїм бойовим побратимом прийшли попрощатися всі військовослужбовці 80 окремої аеромобільної бригади, які сьогодні були у Львові. Кожен підійшов до труни і віддав шану загиблому герою.

a-1

Нагадаємо, 19-річний Микола Кльоб загинув ще 2 вересня 2014 року, його вважали зниклим безвісти. Бійця визнали загиблим, ідентифікувавши за ДНК. Захисника України поховають у рідному селі Нижня Яблунька Турківського району.

a-4

Фото: регіональний медіа-центр Міноборони України

Волонтерська хвиля