У львівській школі відкриють меморіальну дошку співаку Василю Сліпаку, який загинув на Донбасі

12:50 13 Жовтня 2016

У львівській школі відкриють меморіальну дошку співаку Василю Сліпаку, який загинув на Донбасі

У Львові в День захисника України встановлять меморіальну дошку оперному співаку Василю Сліпаку, який загинув у зоні АТО.

Заходи відбудуться на подвір’ї школи №46 імені В. Чорновола, що на вул. Науковій, 90, о 13:00. У цій школі навчався Василь Сліпак, закінчивши її у 1991 році.

Як інформують представники навчального закладу, крім відкриття меморіальної дошки, відбудеться відеопрезентація життя співака, воїна-патріота Василя Сліпака, який загинув на війні, звучатимуть поезії патріотичного характеру. Реквієм з нагоди вшанування світлої пам’яті Героя готують учні та вчителі школи.

Меморіальну дошку виготовлено з мармуру за спонсорські кошти Львівського державного спеціального конструкторського бюро «Топаз».

Нагадаємо, український оперний співак Василь Сліпак загинув на Донбасі 29 червня 2016 року. Під час нападу бойовиків з боку Дебальцевого у «Міфа» влучила куля снайпера.

Василь Сліпак був вихованцем Львівської хорової капели «Дударик». Закінчив Львівську консерваторію. Після завершення навчання у Львові працював у Паризькій опері. Впродовж 20 років жив у Франції. Два роки тому «Міф» пішов добровольцем на Донбас, де воював у складі 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу.

Волонтерська хвиля  Фото: strana.ua