У книгарні «Є» презентуватимуть комікси про «кіборгів»

12:07 26 Червня 2017

У книгарні «Є» презентуватимуть комікси про «кіборгів»

Завтра, 26 червня, о 18:30 у книгарні «Є» відбудеться презентація коміксів «Кіборги. Історія Трьох» та «Кіборги. Початок».

Як повідомляє прес-служба книгарні, це видання – новий на українському книжковому ринку формат викладення документальних подій сучасної української героїки в графіці. Комікси створено на основі спогадів «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту. Усі персонажі та події, зображені на сторінках коміксів, – реальні, їх написали самі «кіборги».

«По суті, перед нами – документалістика в графіці. Кожен журнал є початком серії різних періодів в історії боїв за ДАП і матиме продовження. Ініціаторами та співавторами створення таких історій в картинках є військові різних підрозділів, які обороняли Донецьке летовище та його околиці», – йдеться в повідомленні.

Участь у презентації візьмуть «кіборги», які захищали Донецький аеропорт. Проект «Кіборги. Комікс» є масштабним, довготривалим і має на меті висвітлення подій російсько-української війни не лише в Україні, а й за її межами, тому журнали видають ще й англійською мовою.

Фото: amn.com.ua

Волонтерська хвиля