У Донецьку бойовики затримали медика Нацгвардії

17:54 11 Січня 2017

У Донецьку бойовики затримали медика Нацгвардії

В окупованому Донецьку затримано бійця Національної гвардії України (військової частини 3057), котра є медиком Нацгвардії та, як стало відомо, поїхала на окуповану територію «в особистих справах».

Про це повідомляє прес-служба полку «Азов».

«Немає ніякої гарантії, що ця особа не розкрила ворогу службових та навіть військових таємниць, внаслідок чого критично не підірвала бойову готовність цілого підрозділу», – йдеться у повідомленні.

«Поки невідомо, чи передбачена відповідна кара за зраду національних інтересів України, чи все просто спишеться на тугу за колись українським Донецьком, який ми маємо звільняти, а не брататися з бойовиками, як це зробила полонена нацгвардійка з власної волі», – заявляють у полку «Азов».

Як стало відомо, затриману боявиками жінку-медика в окупованому Донецьку звільнили з Національної гвардії України за порушення вимог трудової дисципліни.

Про це повідомив прес-офіцер нацгвардії Руслан Музичук в ефірі телеканалу 112-Україна.

Він розповів, що жінка виїхала на окуповану територію з особистих питань, проходила службу у військовій частині Маріуполя. У Нацгвардії дізналися про її затримання 8 січня. А 10 січня було підписано наказ про звільнення через порушення трудової дисципліни.

«У військових частинах постійно проводяться роботи щодо доведення та роз’яснення вимог документів щодо виїзду на тимчасово окуповані території. А також відповідальності за їх порушення», – зазначив Руслан Музичук.

Він повідомив, що наразі керівництво не веде переговорів щодо звільнення медика з полону.

Фото: прес-служба полку «Азов»

Волонтерська хвиля