«Тягнизуб» встановить ювілейний рекорд у Львові задля одужання дівчинки

14:02 11 Січня 2017

«Тягнизуб» встановить ювілейний рекорд у Львові задля одужання дівчинки

У суботу, 14 січня, рекордсмен Книги рекордів України та Гіннесса Олег «Тягнизуб» Скавиш встановить ювілейний 10-й рекорд, потягнувши зубами великі сани з людьми.

Про це повідомила прес-служба департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Нагадаємо, всі заходи за своєї участі Олег присвячує благодійності, спрямованій на дітей, що лікуються в лікарні, де він працює лікарем-педіатром. Захід відбудеться 14 січня о 13:30-15:00 на газоні алеї на просп. Свободи, 19, неподалік головної ялинки міста, святкової сцени і ярмарку. Подію супроводжуватиме різдвяне театралізоване дійство-вертеп від колективу «Містерія Різдва» і молодіжного театру «Мельпомена».

Традиційно, свій рекорд Тягнизуб присвятить Благодійному марафону «Разом потягнемо», присвяченому допомозі в лікуванні важкохворих дітей, що лікуються в ЗУСДМЦ, котрими опікується благодійний фонд «Крила надії».

tiagnyzub2

Христі Страдомській 13 років, і майже всі вони пройшли в лікарняних палатах. У дівчинки синдром Неймеген – генетичне захворювання, для якого характерні імунодефіцит та підвищена схильність до лімфоїдних пухлин). Христинка чекає на неродинну трансплантацію, яка відбуватиметься за кордоном. Для цього потрібно зібрати 120 тис. євро.

Фото: прес-служба департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА

Leopolis.news