Триває програма реабілітації для атовців «Повернення до життя»

13:30 15 Червня 2017

Триває програма реабілітації для атовців «Повернення до життя»

Міжнародний проект «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують  Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України продовжує свою діяльність.

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Табір проходить з 1 по 22 червня 2017 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (Львівська обл., Турківський р-н, с. Яворів).

Програма орієнтована на покращення психоемоційного стану цільової групи; формування психології оптимізму попри ураження, в т.ч. суттєві, здоров’я людини, її реальної готовності до інтеграції в «звичайне» оточення/життя; оволодіння навичками максимально самостійного життя незважаючи на отримані травми та порушення, але враховуючи їх.

Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи.

Група складається з 12 бійців АТО, які під час бойових дій на сході отримали травми та поранення, до складу групи також входить одна дівчина.

Учасником програми можуть бути учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

Програма активної реабілітації передбачає: три щоденних тренування з різних дисциплін, включаючи спортивні дисципліни, заняття з ЛФК ЗФП та ерготерапії; заняття з психологом; бесіди із соціальних та юридичних питань; дні активного відпочинку; майстер-класи з арттерапевтами.

Учасники зможуть випробувати себе у різних спортивних дисциплінах – літніх та зимових (залежно від пори року проведення конкретного табору). А саме: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка, лижі – незалежно від ступеню та форми функціональних порушень.

Якщо Ви маєте бажання прийняти участь в програмі – просто заповніть анкету-заявку учасника табору.

Дати проведення наступних таборів:

20-31 липня 2017 року

18-29 вересня 2017 року

02-13 грудня 2017 року.

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:

+38 (050) 490-10-94; +38 (050) 409-41-14 або до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України за телефоном: +38 (044) 279-61-82

Участь у програмі безкоштовна.

Волонтерська хвиля