Сьогодні у Мукачевому поховають Героя АТО Михайла Покидченка

09:24 9 Грудня 2016

Сьогодні у Мукачевому поховають Героя АТО Михайла Покидченка

Вчора на Майдані Незалежності у Києві попрощалися з двома бійцями. Один із них, Михайло Покидченко загинув під час кулеметного обстрілу позицій українських військових в Опитному під Донецьком.

Михайло Покидченко пройшов Майдан та пішов добровольцем на Донбас у травні 2014 року, повідомляє Gazeta.ua. Служив у лавах Добровольчого українського корпусу Правого сектору. Цього року підписав контракт із 128 гірсько-піхотною бригадою. «Малий» пробув майже у всіх гарячих точках війни.

«Для російського ворога нема перемир’я. Це – непоправна втрата для сім’ї, бо Михайло був людиною-допомогою. Правильний, професійний, розважливий. Спину прикрити – це про нього. Це приклад сина, батька, гордість для батьків і страшна втрата для всієї України», – каже волонтер Віталій Грегор про загиблого Покидченка.

«Мішаня пішов на війну 2014-го. Дуже добра людина, без задніх думок. Ніколи нікого не обговорював, поганого не думав. Завжди з добротою і вірою в людей ставився до всіх. Скрізь був своїм. У будь-якій компанії створював атмосферу, щоб всім було комфортно. Проводив офігенні екскурсії по передку. А ще дуже любив молоко. На передовій важко отримати таку просту річ. І чекав, коли я привезу. У нього донечка росте, яку він дуже любив. Він завжди хотів, щоб вона була схожа на нього. Під час нашої останньої розмови розповів про велосипед, який купив їй. Хотів віддати її на якесь бойове мистецтво, щоб могла захищатись. Зрозумів, що вона бойова, і називав маленькою Валькірією. Хотів, аби вона стала успішною і пишалася татом», – розповідає волонтер Ірина Цибух.

Сьогодні Михайла Покидченка поховають на Алеї слави центрального кладовища у рідному Мукачевого на Закарпатті. У загиблого залишилися дві доньки віком 4 та 6 років.

Інший загиблий – Дмитро Мищишин служив у 24-й окремій залізній механізованій бригаді імені Данила Галицького. Уродженець села Гиновичи Бережанського району Тернопільщини загинув 5 грудня на бойовому посту в районі Кремінної на Луганщині.

Фото: Mukachevo.net

Волонтерська хвиля