Російські силовики затримали бойовика, якого розшукують в Україні

14:17 26 Червня 2017

Російські силовики затримали бойовика, якого розшукують в Україні

В окупованому Криму російські силовики затримали бойовика «ДНР» Вадима Погодіна на запит України в Інтерпол.

Про це повідомили «Українській правді» у Генпрокуратурі.

Минулого тижня, 21 червня, бойовика затримано по лінії Інтерполу в Криму. До нього за рішенням Ялтинського суду було застосовано тимчасовий арешт. Погодіна розшукують за поданням слідчого відділу Краматорського управління поліції за вбивство.

Речник Національної поліції Ярослав Тракало повідомив, що у міжнародний розшук Погодіна по лінії Інтерполу українська сторона оголосила у липні 2015 року.

«Наразі ми отримали повідомлення про його затримання. Відповідно ми поінформували ініціатора такого розшуку – це Краматорський відділ поліції Нацполіції в Донецькій області, та Генеральну прокуратуру», – сказав Тракало.

Також він зазначив, що, оскільки Погодіна затримали на окупованій території, питання співпраці з російськими силовиками має вирішувати Генпрокуратура.

Погодіна в Україні звинувачують у вчиненні злочинів передбачених ч. 2 ст. 115  (умисне вбивство групою осіб) та ч.3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вчинене організованою групою, або таке, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу. Йому загрожує довічне ув’язнення.

За інформацією видання Informnapalm, Погодіну інкримінують низку важких злочинів: катування українських полонених і вбивство 16-річного футболіста з Краматорська Степана Чубенка.

Після скоєних на Донбасі злочинів Погодін втік до Криму.

Фото: Диалог.UA

Волонтерська хвиля