Рідні загиблих атовців завітають на гостину в УКУ

17:11 11 Січня 2017

Рідні загиблих атовців завітають на гостину в УКУ

12 січня до Львова завітають рідні загиблих воїнів АТО з чотирьох областей України – Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Тернопільської.

Про це повідомляє прес-центр Українського католицького університету.

Ініціатором такої зустрічі є волонтерка з Лондона, представниця української діаспори Ірина Естевес у співпраці з благодійною організацією «Ukrainian Charity». Жінка вже не перший рік шукає кошти на потреби українських бійців за посередництвом волонтерської мережі з різних областей України. По допомогу в організації акції вона звернулася до УКУ.

Упродовж дня дітям безкоштовно проведуть екскурсії чудо-потягом по Львову, розкажуть історію міста й церков, а також запросять на гостину в Український католицький університет. Там на них чекають спеціальні майстер-класи від фахівців просвітницького проекту «Простір надії». Психологи з Інституту психічного здоров’я УКУ розкажуть про те, як можна турбуватися про себе і ближнього.

Аби відчути Різдво, діти та їхні матері зможуть заколядувати разом з «Піккардійською терцією» та гуртом «Галичани» з Тернополя. Загалом уся програм триватиме з 11:00 до 18:00.

Серед волонтерів, які долучилися до цієї акції: Ірина Естевес (Лондон), Волонтерський рух «Меценати для Солдата» (МдС) (Волинь), Логістичний центр допомоги бійцям АТО (Тернопіль), Трач Галина (Львівщина), Наталія Перцович (Івано-Франківськ), Ольга Зарічинська («Волонтерська сотня УКУ»).

Фото: Credo

Волонтерська хвиля