Прокуратура встановила причетність іноземних найманців у бойових діях за «ДНР»

08:24 11 Липня 2017

Прокуратура встановила причетність іноземних найманців у бойових діях за «ДНР»

З 2014 року на Донбасі за «ЛНР» і «ДНР» воюють іноземні найманці під егідою організації United Continentale

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Організація United Continentale (в перекладі «Контитнентальна єдність») є геополітичним рухом крайньоправої спрямованості, створена влітку 2014 року в м. Белград (Сербія). Вони виступають з критикою Європейського союзу і НАТО. До складу організації входять громадяни Франції, Сербії, Іспанії, Італії, Німеччини, Чехії, Болгарії, Країн Латинської Америки, Сполучених Штатів Америки та Російської Федерації. Більшість її представників проходили службу в іноземному легіоні та брали участь у веденні бойових дій у різних країнах світу.

United Continentale підтримує постійні контакти з лідерами російської громадської організації «Міжнародний євразійський рух», які причетні до формування інтернаціональних бригад для участі у веденні бойових дій на сході України у складі організацій «ДНР» і «ЛНР».

У ході досудового розслідування встановлені особи іноземців-найманців з організації United Continentale, які з липня 2014 року беруть участь у складі створених РФ і підконтрольних їй незаконних збройних формуваннях на території Донецької і Луганської областей.

Вказані особи систематично проходять військову підготовку на тренувальних базах у м. Ростов-на-Дону (РФ).

Зокрема, громадянин Франції Гійом Кувел’є у 2014 році брав активну участь у веденні бойових дій проти України на її сході у складі незаконних озброєних формувань «Призрак», «Восток», а з 2015 року у складі НЗФ «Всевелике донське козацтво». На цей час Кувел’є нібито проходить військову службу за контрактом в армії США. Даний факт наразі перевіряється Головною військовою прокуратурою.

Установлено інших іноземців-найманців організації United Continentale, які є громадянами Франції, Сербії, Бразилії, Чехії, Іспанії та у складі незаконних озброєних формувань терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», разом із військовими РФ беруть участь у веденні агресивної війни проти України.

Фото: Сегодня

Волонтерська хвиля