Офіцерів запасу призиватимуть на службу у зоні АТО за власним бажанням

16:07 30 Травня 2017

Офіцерів запасу призиватимуть на службу у зоні АТО за власним бажанням

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про призов на військову службу офіцерів запасу, що набуде чинності після візування Міністерством юстиції, повідомляє УНІАН.

Про це на брифінгу заявив начальник Головного управління персоналу, заступник начальника Генерального штабу Збройних сил генерал-лейтенант Артур Артеменко.

«Міністром оборони підписано наказ, який визначає порядок призову на військову службу офіцерського складу у 2017 році», – сказав Артеменко.

Він пояснив, хто саме може бути призваний на військову службу згідно з наказом міністра.

«За рішенням міністра оборони — наказ сьогодні буде відправлений до Міністерства юстиції і після затвердження набуде чинності — можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра та яким присвоєно первинне офіцерське звання. Строк військової служби для цих осіб складає 18 місяців», – розповів він.

Також він додав, що після отримання повістки з військкомату офіцер запасу зобов’язаний прибути на визначений пункт збору у визначений термін і розпочати виконання завдань, які йому нададуть у військкоматі. У разі неявки офіцера запасу без поважних причин, він несе відповідальність у порядку, встановленому законом.

Він також наголосив, що офіцери запасу залучатимуться до служби в зоні АТО лише за власним бажанням.

«Такі офіцери до дій в АТО залучатися не будуть, окрім випадків, коли вони підпишуть контракт і нададуть особисту згоду на це», – зауважив Артеменко.

Він додав, що офіцери запасу проходитимуть підготовку або допідготовку. Цей процес триватиме три місяці. Уже після цього офіцери запасу обіймуть посади поза зоною АТО, тобто у місцях постійної дислокації підрозділів.

Фото: Politeka

Волонтерська хвиля