Не вбивайте мого сина

16:11 8 Травня 2017

Не вбивайте мого сина

Пропонуємо до уваги наших читачів вірш відомої української поетеси Галини Коризми, присвячений її синові, який бореться за Україну у зоні АТО

НЕ ВБИВАЙТЕ МОГО СИНА

   (Присвячений синові Андрію Михайлюку)

Не  вбивайте  мого  сина,
Не  ламайте  цвіт  ясний!
Він  для  матері  –  дитина,
А  у  батька  золотий.

Я  йому  у  світ  широкий
Дала  щирі  почуття.
Не  кажіть,  що  він  жорстокий  –
Це  жорстока  є  війна!

Я  його  навчила  правди,
Я  йому  дала  любов.
Що  б  мені  ви  не  казали,
Він  у  світ  з  добром  пішов.

В  нього  серце  материнське,
Й  мудрі  батькові  слова:
Щоб  прожити  в  світі  чесно,
Має  бути  доброта.

Він  не  знає  убивати
Син  з  любові  народивсь!
Інше  слово  –  захищати,
Протилежне  –  для  убивць!

Не  ламайте  цвіт,  не  треба!
Він  такий  ще  молодий.
Він  у  старості  –  потреба,
А  без  нього  світ  сумний.

Не  вбивайте  мого  сина!
Він  є  нація,  народ!
В  серці  в  нього  Батьківщина,
А  у  грудях  –  живий  Бог!

11.10.14р.

Галина Казимирівна Коризма –  народилася 7 листопада 1963 року в селі Замулинці, на Коломийщині. У рідному селі 1981 році закінчила середню школу. З дитинства рідний край – карпатські смереки, бистроплинний Прут і краєвиди Підкарпаття надихнули пристрастну любов до поезії, малювання. Мріяла про вищу освіту художника в Прикарпатському університеті, але не судилось здійснитись її мріям. Поезія припала до душі ще з юних літ. Згодом закінчила Львівський електротехнікум зв’язку. Не одноразово її поетичні твори друкувалася в районній газеті.

У 2002 році в Косові вийшла у світ її перша збірка поезій «На крилах надії».  У 2003 році, як і багато таких як вона галичанок, виїхала на заробітки в Іспанію. У 2009 році з’явилась друга збірка «Далекий берег журавлиний». У 2010 році друкувалась в альманасі  «Великодні дзвони», м. Мадрид.

Згодом 2013 року друкується її поезія у альманасі «Мить в кишені», а також 2014 року у збірках м. Києва революційної поезії «Говорить Майдан» і «Новорічний карнавал».  У 2015 р. – збірка ліричної поезії «Сила почуттів», м. Хмельницький. Наступна книга альманах у травні цього ж року присвячена до Дня матері «Мати», до 24-ї річниці  Незалежності України «Дух землі», в «Антологія сучасної літератури», м. Хмельницький.

Галина Коризма в місті Мадриді одна з перших ініціаторів і організаторів створення Творчого об’єднання «Наше Слово». У 2015 році народжується у світ перший альманах «Об’єднання» поезії та прози присвячений Україні та заробітчанам під одноіменною назвою «Наше Слово», куди увійшли 27 поетів-аматорів.

У 2016 році Галина Коризма отримує запрошення до альманаху «Україні присвячую…», а також до книги Юрія Скобало «Війна не поставила нас на коліна, вид. друге. Друкувалась також в журналах «Чорнильна Хвиля» і «Барви». Поезія Галини Коризми  насичена не тільки любов’ю до України, до свого народу, але вона також переповнена переживаннями за долю свого народу і вона про це не тільки пише, але і висловлює ці безмежні почуття на різних зустрічах і вічах, які відбуваються в Мадриді далеко від Батьківщини. І як приклад її слова – «Люблю Україну, і цю любов не зміряти і не передати словами. Хоч доля випала бути емігранткою, але Україна понад усе! Живу мрією і надалі нести у світ духовне слово. Бажаю всім натхнення, миру, спокою, любові…  А рідній Україні – щасливу долю!».

Волонтерська хвиля