На львівському бронетанковому відзначать День Європи з танками

17:03 24 Травня 2017

На львівському бронетанковому відзначать День Європи з танками

Завтра, 25 травня, у День Європи на  Львівському бронетанковому заводі відбудеться святковий захід під гаслом – «Україна – щит Європи».

Про це повідомляє Leopolis.news.

Програмою заходу передбачено поєднання європейської класичної, популярної музики та популярної музики у супроводі симфонічного оркестру під керівництвом відомої української диригентки Оксани Линів, хореографічно-пластичних етюдів, української військової техніки та військової атрибутики.

Урочистість буде супроводжуватись світловими та мультимедійними ефектами, оригінальними образотворчими декораціями, інсталяцією, що створять феєричний шарм та атмосферу свята. Участь в заході візьмуть колективи Львівської обласної філармонії, Львівського театру опери та балету, хорової капели «Дударик» та інші.

Під час заходу запрошених гостей буде представлено спеціальний ролик з презентацією українського бронеавтомобіля «Дозор-Б». Також відбудеться показове гасіння пожежі новітньою українською пожежною машиною.

На святкування запрошено близько 350 осіб, серед яких відомі європейські дипломати Ян Пєкло, Хьюг Мінгареллі, Андрій Дещиця, ректори, лікарі, спортсмени, громадські та культурні діячі. Близько третини з усіх запрошених будуть демобілізовані учасники АТО, члени сімей загиблих чи поранених, добровольці та волонтери.

«В нас на крайній точці України йде війна. Тут на крайній західній – є завод, який підтримує нашу обороноздатність. Наше мистецьке товариство, департамент культури вважає, що мистецтво і культура є потужною зброєю, якою ми можемо протистояти гібридній війні з Росією. Ми вирішили возвести ці дві крайнощі воєдино, щоб продемонструвати цю техніку, яка там виробляється, а поверх нашарувати мистецтвом. Музика і танки – це також зброя у боротьбі до перемоги», – так пояснила вибір бронетанкового заводу, як місця, де відбуватиметься захід, директор департаменту культури Львівської ОДА Христина Береговська.

За словами Христини Береговської дійство відбудеться в ангарі-цеху №2. Запрошені гості повинні мати з собою посвідчення особи, оскільки завод є режимний об’єкт.

«Україна – щит Європи. Ми так натякаємо європейцям, що ми їх захищаємо, беремо удар на себе, але ми міцні тому, що можемо співати, показувати, як ми реагуємо на війну різними засобами. Ми не у відчаї – ми позитивні. Через це шоу і ролик, ми покажемо Європі – ми надійний партнер, як і в танках, так і в мистецтві», – додав директор, художній керівник Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун.

Фото: Вголос

Волонтерська хвиля