На благодійному вечорі у Львові зберуть кошти на підтримку військового госпіталю

09:07 3 Листопада 2016

На благодійному вечорі у Львові зберуть кошти на підтримку військового госпіталю

Сьогодні, 4 листопада у театрі імені Марії Заньковецької відбудеться вечір галицького гумору «З торбою сміху, або тільки у Львові», виручені з якого кошти будуть перераховані для потреб військового госпіталю.

Як повідомляє Дивись Info, у концерті візьмуть участь відомі гумористи з України і Польщі.

«Україно-польський проект був ініційований спільно з генеральним консулом України в Любліні Василем Павлюком. Виручені кошти будуть перераховані для потреб Львівського військового госпіталю. А наступного дня вечір гумору пройде і у приміщенні госпіталю. У концерті буде представлена історія галицького гумору від 30-тих років і до сьогодні. Цей захід сприятиме порозумінню між нашими народами. Адже поляки завжди підтримували нас у складні моменти – Помаранчеву революцію, революцію Гідності»», – повідомив депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.

Зі слів депутата, на захід приїдуть консули, мер Любліна та секретар ради, а також представники української громади з Перемишля.

«Вечір гумору в наш непростий час надзвичайно потрібен, адже навколо багато негативу. У нашому госпіталі лікується багато вояків із зони АТО. Тож кошти будуть залучені в ту галузь, яка найгостріше їх потребуватиме. Можливо, це буде анестезіологія, реанімація чи відновлювальна терапія», –  зазначив начальник військово-медичного клінічного центру західного регіону Іван Гайда.

На думку заслуженого артиста Володимира Кудовби, подібні заходи зближують людей, і дають зрозуміти, що минуле потребує примирення, а не загострення.

«Артисти в усі часи піднімали дух, були носіями позитиву, вміли посміятись над недоліками. А галицький гумор завжди вирізнявся від київського чи одеського своїми інтонаціями, жартами. Цей вечір – один з прикладів, коли ми можемо зустрічатись і знаходити спільні теми для спілкування», – підкреслив Володимир Кудовба.

Варто зазначити, що у вечорі гумору візьмуть участь: Гриць Драпак, Микола Савчук, Ігор Чепіль, Володимир Пушкар, Анатолій Паламаренко, ансамбль «Едельвейс», Володимир Кудовба, «Файф Капела», Єжи Маркович, Матеуш П’єняжек.

Волонтерська хвиля  Фото: Львівські новини