На благодійному концерті у Львові збиратимуть кошти на апарат для діагностики серця

16:32 14 Червня 2017

На благодійному концерті у Львові збиратимуть кошти на апарат для діагностики серця

У п’ятницю, 16 червня, о 19.00 год відбудеться благодійний концерт «Музика рятує життя», організатором якого є Rotary Club Lviv International. Подія відбудеться у Львівській обласній філармонії з метою зібрати кошти для закупівлі переносного апарату для діагностики серця, який допоможе лікарям бачити повну картину ситуації та приймати правильні рішення для порятунку дітей у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит».

Квиток на благодійний концерт коштує 500 гривень, хоча внесок може бути і більшим, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. До речі, найдорожчі квитки по 2,5 тис. грн вже розкуплені охочими долучитися до доброчинної акції. На концерті «Музика рятує життя» будуть президент Rotary Club Lviv International Ларс Верстберг, почесні консули міста Львова, працівники консульств, представники іноземних та міжнародних компаній, що функціонують у Львові.

Для детальнішої інформації: помічник президента Rotary Club Lviv International Андрій Петрух, тел. 067-670-66-28.

Довідка. Кожного року у Львові та області більше ніж 300 новонароджених гине або отримує інвалідність внаслідок неправильної діагностики вади серця через застаріле діагностичне обладнання. Навіть маючи освіту найвищого рівня, лікарі не можуть врятувати таких дітей, оскільки не мають змоги побачити серцеві проблеми, через що приймають помилкові рішення, які часом призводять до непоправного.

Нове обладнання дає змогу врятувати близько 250 дітей і дає їм шанс прожити довге і здорове життя. Те, що потрібно зробити, – це інвестувати кошти у переносний апарат для діагностики серця, який допоможе лікарям бачити повну картину ситуації та приймати правильні рішення для порятунку дітей.

Загальний обсяг інвестицій складає 47 тис. доларів, що, звичайно, не є завданням для одного. «Ротарі Клуб» жертвує 6 тис. доларів, також очікується внесок у розмірі щонайменше 18 тис. доларів від «Міжнародного фонду Ротарі» (Rotary International Foundation) та багатьох інших країн і приватних осіб, які вже зробили свій вклад і допомогли у фінансуванні цього проекту.

 

Банківський переказ пожертви можна здійснити на рахунок «ПриватБанку» – 5168 7423 1274 7219 (Ларс Вестберг) або передати йому особисто.

Фото: Чернігів

Волонтерська хвиля