Львівські волонтери передали атовцям маскувальний одяг

11:52 12 Січня 2017

Львівські волонтери передали атовцям маскувальний одяг

Вчора, 11 січня, у приміщенні львівської газети «Ратуша» волонтери передали бійцям 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України масхалати, маскувальні сітки, «кікімори» та балаклави, повідомляє ZIK.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, який активно долучився до збору необхідних речей, розповів, що всього за кілька днів відгукнулось дуже багато небайдужих людей, які спільними зусиллями зібрали та пошили масхалати, сітки, балаклави та «кікімори».

«До нас звернувся колишній журналіст, а тепер прес-офіцер 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України Юрій Лелявський. Він розповів, що у побратимів виникла потреба ще більш краще замаскуватись від ворога. То ж ми підняли всі свої ресурси та залучили людей. Великий гурт небайдужих долучився до того, щоб пошити та дістати необхідні бійцям речі. На жаль, не все вдалось зібрати, але в нас ще є п’ять-шість днів», – розповів Микола Савельєв.

Окрім перерахованого вище, також передали листівки та ангелики, які зробили діти з Винниківської школи-інтернату.

Юрій Лелявський щиро подякував за таку оперативну допомогу. Він розповів, що 10 окрема гірсько-штурмова бригада – це наймолодший підрозділ ЗСУ. Але в його лавах є офіцери, які були нагородженні орденами Богдана Хмельницького.

«Наш підрозділ створили у 2015 році. Його задача – ведення бойових дій як на рівнині, так і в гірській місцевості. А також якщо дійде справа, то і вуличні бої та штурм будівель. Воювали ми на Донбасі з травня до листопада. За цей невеличкий проміжок часу наша бригада вже встигла отримати бойовий прапор. Окрім цього, троє офіцерів бригади були нагородженні за бої орденами Богдана Хмельницького та одного нагородили посмертно. Близько 20 військовослужбовців отримали медалі та почесні грамоти», – зазначив Юрій Лелявський.

За словами прес-офіцера бригади, зараз бійці бригади повернулись у пункт постійної дислокації (місто Коломия). Проте, скоро поїдуть на схід, продовжувати роботу з відстоювання українських територій і звільнення її від терористів та окупантів. Передані їм речі врятують не одне життя.

Фото: ZIK

Волонтерська хвиля