Львів’ян запрошують на благодійну виставу-казку

12:02 3 Січня 2017

Львів’ян запрошують на благодійну виставу-казку

23 січня в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької за участю відомих акторів, естрадних зірок та маленьких артистів покажуть музичну виставу «Казка про Серце».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Як зазначають організатори, головна особливість цієї вистави – те, що в ній уперше візьмуть участь юні таланти, зокрема і діти із захворюваннями серця. Саме заради вирішення їхніх потреб і було задумано проект.

У проекті братимуть участь актори драматичного театру ім. М. Заньковецької Мар`яна Фехтель та Олесь Федорченко, а також відомі артисти: ролі у виставі виконуватимуть Андріана, Славця, учасники гурту «Роги». Ініціатор вистави – Благодійний фонд «Серце дитини».

В основі казки – мотиви відомих казок народів світу. «Розповімо про те, що в нашому житті є місце для дива. І що любов, добро і співчуття – саме ті чарівники, які запалюють надію, допомагаючи знайти вихід із найважчих ситуацій, – розповідає про проект голова правління Фонду «Серце дитини» Тетяна Ящун. – Ніхто не має залишатися наодинці зі своєю бідою. Саме віра в це допомагає дітям із вадами серця боротися з недугою, жити і розвиватися спільно з ровесниками, тішачи батьків».

Кошти з продажу квитків на виставу спрямують на створення сайту, за допомогою якого відбуватиметься координація допомоги дітям із серцевими захворюваннями.

Волонтерська хвиля