Допомоги потребує дитина Кіборга

17:42 23 Липня 2017

Допомоги потребує дитина Кіборга

Дитині Героя війни, котрий воював у Донецькому аеропорту, потрібна допомога у лікуванні важкої недуги.

Боєць АТО  з позивним «Хохол», пройшов гарячі точки під час Революції гідності, воював у складі «Правого сектору» та лавах ЗСУ. За час цих подій отримав дві контузії.  Після участі у бойових діях чоловік отримав третюж групу інвалідності.

Дружина «Хохла» Христина розповіла, що у їхній родині народилося п’ятеро дітей. Проте, останнє маля з’явилося на світ на півтори місяці раніше. Під час народження у хлопчика погано розкрилися легені, в наслідок чого він отримав «Синдром рухових порушень внаслідок гіпоксичного ураження НС».

«Наша дитина потребує проходження декількох курсів масажів, голкотерапії, мануальної та лікувальної фізкультури. Ми вже пройшли 1 курс по 10 відвідувань» – розповіла дружина «кіборга».

За словами жінки вартість одного сеансу – 400 гривень. А ще необхідно оплатити за дорогу 60 грн. в один бік. В результаті короткого обрахунку складається доволі значна сума, яку родина не може потягнути самостійно, зважаючи на те, що батьки виховують п’ятьох дітей.

Кошти на підтримку родини «кіборга» та його хворої дитини можна переказати  на картку «Ощадбанку» 4790 7000 1471 7327 (Христина Єсейкіна) або написати дружині кіборга у приват.

Фото: Волинські Новини

Волонтерська хвиля