Донька ветерана АТО бореться з ДЦП

11:09 9 Червня 2017

Донька ветерана АТО бореться з ДЦП

Сім’я учасника бойових дій вже шостий рік бореться за здоров’я єдиної донечки, яка з народження отримала діагноз «Дитячий церебральний параліч».

Про це повідомляють видання Патріоти України.

Уже багато небайдужих людей допомогли дівчинці пройти необхідну реабілітацію. Після кожного пройденого курсу лікування дівчинка змінюється фізично і емоційно: покращився контроль голови, почала декілька секунд сидіти в позі «лотос», впиратися на ручки, з емоціями дивиться мультики і повторює деякі склади.

«Це хоч маленький, але прогрес в боротьбі з діагнозом. Ми щиро дякуємо кожному за допомогу, віру і підтримку», – розповіла мама дівчинки Ліда Супрун. – «Щоб не втратити досягнуті навики і здобувати нові, потрібно продовжувати реабілітацію, яка, на жаль, потребує фінансів, які вже вичерпалися з роками в нашій сім’ї…»

Зараз Ліза проходить курс реабілітації у Трускавці в клініці професора Казявкіна і паралельно займається з дельфінами. А вже 3 липня її чекають в клініці «Інново» у Львові.

«Ми звертаємося до всіх добрих сердець з проханням допомогти зібрати кошти на лікування нашої маленької принцеси. Ми безмежно будемо вдячні кожному з вас за допомогу для Лізоньки» – повідомила матір дитини.

 

Аби допомогти дитині, необхідно перерахувати кошти на картку ПриватБанку 4149 4978 0123 9270, Супрун Лідія Іванівна.

Волонтерська хвиля