Донбас можуть звільнити за 5 днів – Тимчук

12:48 1 Червня 2017

Донбас можуть звільнити за 5 днів – Тимчук

Бійці АТО можуть звільнити окупований Донбас лише за п’ять днів, повідомляє  Апостроф.

Таку думку висловив координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук.

За його словами, бойовики «ДНР» та «ЛНР» найбільше бояться, що українська армія двома ударами «винесе» їх на територію Росії.

«Коли ми говоримо, що росіяни намагаються постійно наступати, ми повинні ще розуміти, що вони до нестями, дико бояться зустрічного або навіть превентивного наступу ЗСУ. Це не тільки істерика, яку роздувають у сепаратистських або російських ЗМІ вустами різних чудо-експертів типу того ж Олександра Ходаковського або Ігоря Стрілкова-Гіркіна», – зазначив військовий експерт.

Тимчук припустив, що про страхи бойовиків свідчать їхні нові укріпрайони, які вони повноцінно обладнали на новоазовському напрямку ще рік тому. Такі ж райони оборони вони створюють і у своєму тилу – біля Макіївки, Шахтарська та інших окупованих районах.

«Це свідчить, що російсько-терористичні війська дійсно бояться, що українська армія двома ударами їх винесе просто на територію Росії. Новоазовський район складно моніторити, але звільняти цю ділянку було б значно простіше. Якщо не втрутяться російські кадрові війська Російської Федерації», – підкреслив він.

За словами координатора групи «Інформаційний опір», бійці АТО могли б за 5-6 днів, а то й швидше, вибити бойовиків до українсько-російського кордону.

Фото: UkrMedia

Волонтерська хвиля