Бойовики розстріляли місцевого жителя, який переховував бійця АТО

15:02 11 Січня 2017

Бойовики розстріляли місцевого жителя, який переховував бійця АТО

Місцевого жителя, який кілька тижнів переховував українського бійця від бойовиків,  розстріляли, повідомляє Inforesist.

Про це розповіла мама полоненого Ольга Морозова.

«Мій син Олександр в полоні вже рік і десять місяців. Їх відправили на посилення в Донецький аеропорт. У той момент вони не знали, що дорога перекрита. Їх машину розбомбили. Його сильно контузило», – розповіла Ольга Морозова.

Бойовики думали, що вбили солдата. Тому й покинули бійця. Коли порнений прийшов до тями, зрозумів, що знаходиться в оточенні. Три дні ховався під машинами. Його знайшов місцевий житель. Чоловік переодягнув бійця та переховував кілька тижнів.

«А коли син вирішив вийти до своїх, вони разом пішли до залізниці. Їх зловили. Нам потім сказали, що цього чоловіка бойовики розстріляли. А Сашу катували півтора місяці в якомусь гаражі. Там залишився одяг в його крові. Все це ми дізналися вже 23 березня, коли він нам подзвонив і сказав, що знаходиться в полоні», – зазначила жінка.

Пані Ольга розповіла, що син перестав дзвонити 21 червня. З того часу першу звістку отримали лише в серпні. Глава моніторингової місії ООН з прав людини Фіона Фрейзер привезла їм додому лист. Він був дуже короткий – на кілька рядків. Друге сім’я отримала лише на початку грудня.

«Тут уже було кожному по пунктам: нам – з батьком, друзям, нареченій. Пише, щоб запрошувала гостей на весілля, чекає його вже сім років. Спочатку з армії, тепер ось з полону», – розповіла мати полоненого.

Жінка показала лист сина, в якому він просить батьків не падати духом, обіцяючи, що і сам намагатиметься не втрачати надію.

Фото: Inforesist

Волонтерська хвиля