Бійці АТО ліквідували раніше судимого бойовика з Росії

09:23 27 Червня 2017

Бійці АТО ліквідували раніше судимого бойовика з Росії

Нещодавно українські військові ліквідували 46-річного бойовика так званої «ЛНР», громадянина Росії , уродженця Тули Андрія Штейнберга. Про це стало відомо з повідомлень бойовиків у соцмережах, пише 24 канал.

У 2015 році вироком Привокзального районного суду міста Тула (РФ) Андрій Штейнберг був визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 222 Кримінального Кодексу РФ (незаконне зберігання боєприпасів і вибухових речовин). Суд засудив Штейнберга до 18 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії-поселенні, зі штрафом в розмірі 12 тисіч рублів.

Проте, дивним чином Штейнберг опинився на сході України і прийняв активну участь у бойових діях на боці бойовиків «ЛНР».

Місце загибелі Штейнберга і окремі епізоди його біографії, а саме: вирок Привокзального районного суду міста Тула (РФ), дають підстави вважати, що ліквідований бійцями ЗСУ російський найманець був одним з випускників диверсійної школи «Чайка», розташованої поблизу окупованого міста Первомайськ. ЇЇ було створено російськими кураторами, в якій «курсанти» проходять відповідну підготовку для подальшої участі у бойових діях та диверсійній діяльності на території України.

Журналісти зазначають, що активізація діяльності ДРГ бойовиків і загострення ситуації на Первомайсько-Стаханівському напрямку пов’язана із закінченням курсу навчання і складанням випускних «іспитів» курсантами цієї диверсійної школи.

Волонтерська школа