Атовців Львівщини запрошують на безкоштовну реабілітацію

13:42 23 Червня 2017

Атовців Львівщини запрошують на безкоштовну реабілітацію

Центр психічного здоров’я Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького (вул. Озаркевича,4), що діяв упродовж двох років як проект Шпиталю, зараз функціонує як повноцінний підрозділ установи і забезпечує можливість доступу кожного до кваліфікованої психологічної підтримки.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Водночас Центр надає безкоштовну психологічну, соціальну, духовну допомогу учасникам АТО, їхнім рідним та потерпілим на Майдані, створює групи взаємодопомоги тим, хто перебуває у складних життєвих ситуаціях.

Як розповів адміністратор Шпиталю о. д-р. Андрій Логін, у Шпиталі функціонує консультативно-діагностичне відділення, де можна отримати допомогу при фізичних недугах. Основний принцип роботи ЦПЗ – мультидисциплінарний підхід та цілісне бачення клієнта через призму «дух-душа-тіло».

Внаслідок доброї підтримки Благодійною організацією «RENOVABIS», у грудні 2016 року для Шпиталю були надані кошти на розвиток підрозділу Центру психічного здоров’я, і у квітні 2017 року відбулося освячення нових приміщень для Центру. Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершуючи Чин благословення відремонтованих кімнат як місця для доброї роботи працівників і щиросердної допомоги всім, хто її потребує, зазначив, що кожен, хто потребує духовних ресурсів чи психологічної підтримки у стосунках із суспільством чи інших вразливих духовних питаннях, може отримати таку допомогу у стінах Шпиталю у Центрі психічного здоров’я під покровом Йосифа Обручника.

Центр психічного здоров’я, як і всі інші підрозділи Шпиталю, працює за принципом соціального підприємництва. Послуги надаються на платній умові із правилом «десятини» – кожна оплачена послуга включає 5-10 % надходжень у Фонд Шпиталю для забезпечення безкоштовного обслуговування тим, хто звертається із заявою про благодійну допомогу. Принцип соціального підприємництва створює умови самоокупності і фінансової стійкості Шпиталю. Разом із тим, це можливість допомагати тим, хто потребує допомоги і бачити стійкі позитивні соціальні результати у формі звіту про благодійну діяльність. «Адже благодійність – це спосіб і отримати, і спосіб віддати», – зазначила заступник  адміністратора із соціальної роботи Віра Шпирка.

Контактна особа: Віра Шпирка, заступник адміністратора з соціальної роботи. Тел.: 067 295 30 26,  social.spital@gmail.com  http://spital.org.ua

Фото: rylkov-fond.org

Волонтерська хвиля