Атовець, який ледь не втратив ногу в бою, пробіжить марафон

09:24 26 Травня 2017

Атовець, який ледь не втратив ногу в бою, пробіжить марафон

Боєць АТО Ігор, якому ще немає двадцяти років, після важкого поранення у ногу мав на все життя залишитися калікою. Проте, завдяки коштам, що зібрали волонтери, хлопець зможе невдовзі бігти марафон.

Як повідомляє Центр волонтерів People’s Project, восени 2015 року, виконуючи бойове завдання поблизу с.Піски, Ігор підірвався на двох ворожих розтяжках та отримав багато осколкових ран.

«Лихо трапилося за 300 метрів до позицій ворога. Аби не потрапити в полон, Ігор разом з двома важкопораненими побратимами, прийняв рішення підірватися на власній гранаті. На щастя, підмога прийшла вчасно та врятувала хлопців», – йдеться у повідомленні.

Уламки міни важко пошматували ногу та руку Ігоря. У державних шпиталях Дніпра та Одеси йому успішно вилікували пошкодження руки. А от з ногою проблеми були серйозніші: кістки гомілки і стопи були тяжко роздроблені, лікування ефекту не давало. Згодом кістка почала відмирати, а отже хлопцеві загрожувало довічне важке каліцтво. Саме тоді боєць став учасником проекту «Біотех – реабілітація поранених».

«За допомогою біотехнологій, місце дефекту заповнили спеціальним гелем, насиченим клітинами самого Ігоря. За певний час на місці пошкодження сформувалася нова якісна кісткова тканина. А вже за півроку після операції, хлопець зміг ступати на ушкоджену ногу», – повідомляють волонтери.

Наразі Ігор знову може займатися танцями та спортом, як і до війни. Він пише вірші, співає, записує альбоми. Він навіть братиме участь у марафоні, що відбудеться у Києві найближчими днями.

Вже цієї неділі він побіжить київськими вуличками разом з іншими Героями, яких проект «Біотех – реабілітація поранених» врятував від інвалідності. На лікування Ігоря волонтери People’s Project зібрали понад півмільйона гривень благодійних пожертв.


Волонтерська хвиля