16 вересня у Львові – міжнародний турнір на підтримку дітей загиблих учасників АТО

18:55 22 Вересня 2016

16 вересня у Львові – міжнародний турнір на підтримку дітей загиблих учасників АТО

Нагадуємо, що завтра, 16 вересня у Львівському державному цирку пройде Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств (ММА), у якому візьмуть участь спортсмени з п’яти країн світу, а виручені кошти підуть на оплату відпочинку для дітей, батьки яких загинули, захищаючи Україну.

Благодійні та волонтерські організації різними методами намагаються допомогти та підтримати сім’ї загиблих учасників бойових дій, зокрема їхніх дітей. Так, зокрема, волонтери Міжнародного благодійного фонду «Жертвам війни в Україні»вирішили організувати для таких дітлахів відпочинково-реабілітаційну поїздку до Польщі, яка дозволить їм відчути підтримку українського суспільства та світу, отримати нові позитивні емоції та познайомитись з новою культурою. Про це повідомила львівський волонтер Марта Пивоваренко.

БФ «Жертвам війни в Україні» спільно із Всеукраїнською відкритою лігою «Real Fight Promotion», за підтримки благодійного товариства «Мій тато захищає Україну», прийняли рішення організувати міжнародний благодійний турнір зі змішаних єдиноборств «West Fight 22 – Fight for the children», який допоможе зібрати необхідні кошти, щоб ця подорож для дітей стала реальністю.

Турнір відбудеться, завтра, 16 вересня 2016 р. у Львівському Державному Цирку. На цьому заході виступатимуть найсильніші бійці ММА з України, Словаччини, Румунії, Ізраїлю, Молдови та інших країн. Буде організовано он-лайн трансляцію турніру на каналі «Спорт 1», «Перший західний» та в Інтернеті (Pay-per-View). Всі, хто забажає фінансово підтримати ініціативу подорожі дітей до Польщі, будуть мати змогу це зробити за допомогою смс (під час он-лайн трансляції), відвідавши турнір або ставши партнером/спонсором заходу. Захід відбувається під патронатом Львівської Обласної Державної Адміністрації, ЛЬвівської Міської Адміністрації та Львівської Міської Ради.

Генеральним спонсором турніру є девелоперська компанія «MS». Серед спонсорів компанія «Fight wear» (спортивний одяг та харчування) та міжнародна консалтингова компанія «НОВАР» (експерт в сфері освіти в Польщі). Офіційним партнером є благодійне товариство «Мій тато захищає Україну».

Громадські партнери: ГО «Рабів до раю не пускають» та ГО «Асоціація сприяння євроатлантичній інтеграції України». Інформаційні партнери: Інтернет-видання «Леополіс», Журнал «Афіша міста Львів» та ГО «Development Foundation». Турнір відбувається за підтримки Львівської Обласної Державної Адміністрації, Львівської Обласної Ради та Адміністрації міста Львова, а також Почесного Консульства Республіки Болгарія у Львові. Подорож дітей до Болгарії заплановано з 01 до 10 жовтня 2016 р.

Докладнішу інформацію про БФ «Жертвам війни в Україні» можна дізнатись на сайті www.victimsinua.com або за тел. +38 0687000560, +38 0932595501. Пропозиції партнерства/спонсорства можна надсилати на поштову скриньку info@victimsinua.com
Всеукраїнська відкрита Ліга ММА «Rеal Fight Promotion» за тел. +38067-3411557, www.rfpromo.com.

Волонтерська хвиля Фото: leopolis.news