14 жовтня світ сколихне акція «Stop Putin’s War In Ukraine 2.0»

17:08 22 Вересня 2016

14 жовтня світ сколихне акція «Stop Putin’s War In Ukraine 2.0»

14 жовтня в усьому світі буде відбуватися акція «Stop Putin’s War In Ukraine 2.0». Про це пишуть активісти  сайту «Maidan Press Center».

Зa даними Світого Конгресу Українців, за межами України проживає 20 мільйонів людей українського походження.

10 червня 2016 року близько 30-ти країн світу взяли участь у міжнародній акції «Stop Putin’s War In Ukraine».

20 червня 2016 року веб-сайт change.org запустив петицію з вимогою в Голови ОБСЄ, Франк-Вальтера Штайнмаєра «збільшити кількість спостерігачів місії та подовжити час спостерігання до 24 годин на добу на всій тимчасово окупованій території аж до українського кордону, яка наразі контролюється об’єднаними російсько-сепаратистськими військами».

28 червня 2016 року Президент України вперше написав на своєму твіттері що «СММ ОБСЄ має встановити постійний моніторинг над тимчасово неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону». Того ж дня, звичайні люди, зірки, активісти і політики з кожного куточку світу починають фотографуватися з вимогою посилити місію ОБСЄ.

«29 червня, близько 2-ї години ночі ми отримуємо інформацію про те, що світовий рух «Stop Putin’s War In Ukraine» мав великий вплив на рішення про продовження санкцій ЄС проти РФ. Через кілька годин на лінії фронту снайпер вбиває одного з наших лідерів, Василя Сліпака. Десь ми собі можемо задати питання: коли ми добиваємось чогось великого і доброго, чи в той же момент ми втрачаєме щось інше, неймовірно велике і добре…» – пишуть активісти сайту «Maidan Press Center».

Влітку маніфестації «Stop Putins War In Ukraine» продовжувалися в місцевому масштабі.
15 вересня 2016 року Міністри Закордонних Справ Франції і Німеччини побували на лінії фронту, де з українським Міністром Закордонних Справ обговорили головну тему дня: роботу ОБСЄ в режимі 24/24 (#OSCE24/24).

«Той, хто колись забивав цвях в стінку маленьким молоточком, знає, що перші удари важкі, деколи і б’єш себе по пальцях. Сьогодні #OSCE24/24 виглядає як цвях, який вже майже забито в стіну, залишається тільки зробити один або два великих удари. Українська громада підняла питання по ОБСЄ, українська держава прислухалася до нас, і разом ми доб’ємося великих результатів!» – повідомляє «Maidan Press Center».

14 жовтня у цілому світі відбудеться акція «Stop Putin’s War In Ukraine 2.0». Головними вимогами акції будуть:

  1. Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку.
  2. Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює – адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
  3. Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом, як на території Росії, так і в Криму, за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

Волонтерська хвиля Фото: «Maidan Press Center»